E-posta: zx@pcb-smt.net
Telefon: +86 755 26978081
Bize ulaşın

Della Zhang

Email:ZX@PCB-smt.net

Tel: +8675526978081

Faks: +8675526978080

Cep: +8613510199155

Web: www.pcb-smt.net/www.pcbapcb.com

Fabrika Adres: 3/1/B, F. 18-2 Yuquan East Rd. Yulv köyü. Guangming yeni bölge. Shenzhen. Çin.

Çamaşır makinesi Pcb montaj

1. yüzey montaj teknolojisi 2.Through delikli montaj tekniği 3. karışık montaj tekniği 4. geleneksel Kurşunlu teknoloji 5. özel işlemler 6. RoHs 7. muayene yöntemleri 9. hızlı ve üstün hizmet 8. açıkorur kaplama 9. hızlı ve üstün hizmet

Soruşturma göndermekChat Now
Çamaşır makinesi Pcb montaj

Şirket bilgileri

1

FASTPCBA Technology Co, Ltd Çin, Shenzhen profesyonel bir PCB üreticisidir. Geliştirme 14 yıl ile FASPCBA HDI PCB, birinci sınıf üreticisi üretim kapasitesi 35.000 metrekare ile döner. FASTPCBA yüksek kaliteli çıplak PCB sağlayan ve PCB montaj Servisi, tedarik, bileşenleri fonksiyon testi, açıkorurdur kaplama ve dünyanın her yerinden müşteriler için tam montaj dahil olmak üzere Avrupa, Kuzey ABD, Avustralya, Güney Amerika ve Asya ana bizim piyasasıdır.

2.png

PCB imalat bol olduğu tecrübem var. Fastpcba PCB günlük kapasitesi 1200 metrekare, biz tek sunabilirsiniz taraflı, çift taraflı PCB örnek içinde 24 saat, 4-8 katman PCB 3-5 iş günü içinde çift yan PCB, toplu miktar için sağlama süresi 3-5 iş günüdür, 4-8 kat 5-8 gün. Hızlı ve hızlı kurşun zaman stably müşterimiz piyasada işgal için hızlı araştırma hız sağlar. Bizden, Japonya, Almanya ve İsrail üretim ve teknik yetenek geliştirmek için gelişmiş makine aldınız. Biz uçan sonda test, gömülü ve yolu ile kör ve özel kontrollü empedans PCB alanında büyük bir örnek belirledik. Fabrikamız başarıyla mekanik mikro üzerinden üretmek yardımcı oldu çok gelişmiş R&D bölümü, yüksek yoğunluklu empedans ve HDI var.

4

 

1. firmamız TS16949 aracılığıyla: 2009 Kalite sistem belgelendirme, işlenmiş ürünler ihracatı Avrupa standartları ile uyumlu

2. Hayır minimum sipariş miktarı kısıtlamalar, toplu iş için sağlama dan tam destek yoktur. 

3. profesyonel bileşeni takım, Kaynak Merkezi satın alma, size tedarik maliyeti, işçilik maliyetleri, kalite maliyetleri.

4. hızlı yazım denetleme araçları: SMT teslimat 24 saat örnekler.

5. ana müşteri gruplarımız: Tıp, endüstri, güvenlik, iletişim, elektrik ve diğer üst düzey

6. Shenzhen Jingbang teknoloji "müşteriler servis odaklı kalite için kök için daha fazlasını yapmak müşterilerimiz için daha çok istiyorum" hizmet amaçları.

 

Hizmetlerimiz

Ulaşım

6

 4.png

6

 

 

Q: FASTPCBA için özelleştirilmiş bir PCB düzeni neye ihtiyacı var?

Re müşteriler Gerber veya pcb dosyası sağlamanız gerekir.Dosya doğru biçimde varsa-ebilmek sen göndermek ürünleri ile ilgili tüm detayları.

S:FASTPCBA bir özelleştirilmiş PCBA sipariş için neye ihtiyacı var?

A: PCBA sipariş verdiğinizde, Gerber veya pcb dosya ve ağacı listesi FASTPCBA için sağlamanız gerekir.

S:Tırnak politikanız nedir?

A: PCB sipariş büyük miktarda, FASTPCBA içinsöz konusu ürünlerin Minimum Sipariş Adedi dayalı tırnak gönderir ve fiyat ile iyi kalitede makul olacaktır.

S:FASTPCBA diğer hizmetler için neye ihtiyacı var?

C: PCB klon hizmeti için müşterinin bize endişe baskılı devre kartı göndermek gereken,ve onun ön ve arka yüzü de keskin fotoğraflar. 

S:Peki ya hizmet FASTPCBA müşterilerine sunulan?

Re: ürün veya şirket hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bize sorgunuz için göndermek için tereddüt etmeyinbizim customerhizmet temsilcileri,Bizim takipçiliği memnuniyetidir.FASTPCBA Technology Co, Ltd bir rekabetçi Çin çamaşır makinesi pcb montaj OEM üretici, tedarikçi ve satıcı, bizim fabrikadan hızlı dönüş çamaşır makinesi pcb montaj üretim prototip ve örnek alabilirsiniz.
Hot Tags: yıkama makinesi pcb montaj, Çin, tedarikçi, üretici, fabrika, OEM üretici, satıcı, örnekleri, üretim, prototip, hızlı dönüş
hiçbir Minimum Sipariş Adedi
ilgili ürünler
Mesaj bırakın
Gizliliğiniz bizim için önemlidir - biz satmayacağına veya bilgilerinizi paylaşın.